fbpx
  • Hitta din lymfmassör

    Dipl Lymfmassörer

Hitta din lymfmassör

Letar du efter en dipl lymfmassör nära dig? Ett trögt lymfsystem kan vara svårt att få bukt med på egen hand. Lymfmassage är en väldigt effektiv metod för att få igång ett trögt lymfsystem och öppna upp stoppen i kroppen. Här hittar du en lista över dipl lymfmassörer, utbildade av Helena Hagman, Studio Frid Hälsa.

Bjuv

Cecilia Karlhager

Din Hälsoanalys

cillis@telia.com

0706-033071

Din Hälsoanalys

Dösjebro

Ingela Sjöstedt

IAZ

ingela@iaz.nu

0703-670465

www.iaz.nu

Helsingborg/Viken

Dermavital inifrån och ut

Carolin Sävås

bokning@dermavital.se

0735-127750

www.dermavital.se

Heart by Jenny, Viken

Jenny Törnblom

jenny@dictumfactum.se

0735-458091

www.heartbyjenny.com

Höör

Lifestyle By E AB

Emma Friberg Albrecht

emma@lifestylebyemma.se

0708-777 314

Lomma

Sund och stark hälsocenter

Aviva Mattfolk

aviva@sundochstark.se

0737-412856

www.sundochstark.se

Löddeköpinge

Ingela Sjöstedt

IAZ

ingela@iaz.nu

0703-670465

www.iaz.nu

Jessica Lang

Studiolangskan

studiolangskan@gmail.com

0736-708708

studiolangskan

Malmö

Studio Frid

Lena Gustafsson

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Studio Frid

Gollie Okhowat

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Studio Frid

Maria Forsberg

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Studio Frid

Lis-Marie Weije

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Salubis

Petra Eninge

petra@salubis.se

0707-467171

www.salubis.se

Ace Massageterapi

Ann-Charlotte Nyblom

acenyblom@gmail.com

0727-017316

Ace Massageterapi

Södra Sandby

Jessica Carlberg

jessicacarlberg84@hotmail.com

0709-966605

Tomelilla

Koststina

Stina Svensson

info@koststina.se

0730-822912

Ystad

Hud i balans

Malin Nilsson

hudibalans@hotmail.se

0734-020877

www.hudibalans.se

Ängelholm

Englakliniken

Estela Lundberg & Håkan Lundberg

bokning@englaspa.se

0431-104 10

Englakliniken

Omtänka

Karin Friberg

ilovelife2004@gmail.com

0730-304305

www.omtanka.com

Click here to add your own text