fbpx
  • Hitta din lymfmassör

    Dipl Lymfmassörer

Hitta din lymfmassör

Letar du efter en dipl lymfmassör nära dig? Ett trögt lymfsystem kan vara svårt att få bukt med på egen hand. Lymfmassage är en väldigt effektiv metod för att få igång ett trögt lymfsystem och öppna upp stoppen i kroppen. Här hittar du en lista över dipl lymfmassörer, utbildade av Helena Hagman, Studio Frid Hälsoutbildningar AB.

Bjuv

Cecilia Karlhager

Din Hälsoanalys

cillis@telia.com

0706-033071

Din Hälsoanalys

Båstad

Lina Sofie Sandin

Peaceträdgården

info@peacetradgarden.se

0702-625014

Peaceträdgården

Dösjebro

Ingela Sjöstedt

IAZ

ingela@iaz.nu

0703-670465

www.iaz.nu

Halmstad

Ditt Sanna Rum

Susanne Lindqvist

hej@dittsannarum.se

0702-447429

Ditt Sanna Rum

Nails & Beauty Halmstad

Jessica Suoraniemi

info@nailsandbeauty.se

035-211 200

Nails & Beauty

Helsingborg

Dermavital inifrån och ut

Carolin Sävås

bokning@dermavital.se

0735-127750

www.dermavital.se

Heart by Jenny, Viken

Jenny Törnblom

jenny@dictumfactum.se

0735-458091

www.heartbyjenny.com

PHF Massage Friskvård Yoga, Råå

Pia Hammar Forss

phfmassage@outlook.com

0731-419009

www.phf-massage.se

Linda Nilsson/Allerum

linda.nilsson@joloit.se

0732-474737

Höör

Lifestyle By E AB

Emma Friberg Albrecht

emma@lifestylebyemma.se

0708-777 314

JaLea

Janna Larsson

janna.I.satofta@gmail.com

0706-779375

Lund/Lomma/Bjärred

Sund och stark hälsocenter

Aviva Mattfolk

aviva@sundochstark.se

0737-412856

www.sundochstark.se

Vardag i Balans

Anna Eriksson

anna@vardagibalans.nu

0722-457093

Vardag i Balans

iMoyo Massage & Yoga

Marina Holm

massagebjarred@gmail.com

0704-695555

http://massagebjarred.bokadirekt.se

Löddeköpinge

Ingela Sjöstedt

IAZ

ingela@iaz.nu

0703-670465

www.iaz.nu

Jessica Lang

Studiolangskan

studiolangskan@gmail.com

0736-708708

studiolangskan

Stella Vlachos

stellaavlachou17@gmail.com

0703-702780

Löddeköpinge

Malmö

Studio Frid

Lena Gustafsson

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Studio Frid

Gollie Okhowat

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Studio Frid

Maria Forsberg

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Studio Frid

Lis-Marie Weije

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Studio Frid

Rosie Anderberg

Köpenhamnsvägen 46, Malmö

studion@studiofrid.se

040-618 84 77

www.studiofrid.se

Salubis

Petra Eninge

petra@salubis.se

0707-467171

www.salubis.se

Ace Massageterapi

Ann-Charlotte Nyblom

acenyblom@gmail.com

0727-017316

Ace Massageterapi

Skanör

Formidabel

Anna Bergström

formidabel.info@telia.com

0708-450735

Formidabel – kost, motion & hälsoinspiratör

Södra Sandby

Jessica Carlberg

jessicacarlberg84@hotmail.com

0709-966605

Sölvesborg

Massage By MB

Monika Broberg

massage225monica@gmail.com

0732-491044

Massage By MB

Tomelilla/Sjöbo

Koststina

Stina Svensson

info@koststina.se

0730-822912

Sandbäcks Hälso- & Laserklinik

Ulrika Andersson

info@sandbackslaser.se

0708-928 951

Trelleborg

The Soulfactory

Caroline Matt

the.soulfactory.se@gmail.com

0733-764191

The Soulfactory

Varberg

Livlig Hälsa, Bua

Karin Andersson

livlighalsa@gmail.com

0706-971514

Livlig Hälsa

Ystad

Hud i balans

Malin Nilsson

hudibalans@hotmail.se

0734-020877

www.hudibalans.se

Isis Källa Naturmedicin

Lotta Everwidh

lotta@isiskalla.se

0702-653839

Isis Källa Naturmedicin

Ängelholm

Englakliniken

Estela Lundberg & Håkan Lundberg

bokning@englaspa.se

0431-104 10

Englakliniken

Omtänka

Karin Friberg

ilovelife2004@gmail.com

0730-304305

www.omtanka.com

Click here to add your own text